O firmie

Portal wakacyjnyraj.pl powstał z myślą o wygodzie i oszczędności czasu naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Firma Wakacyjny Raj Sp. Z o.o. posiada status organizatora oraz Pośrednika Turystycznego zaświadczenie nr Z/28/2022 wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Firma na bazie swojej kilkuletniej działalności współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami.

Szeroka oferta

Współpracujemy z touroperatorami działającymi na terenie Polski, wszyscy oni posiadają odpowiednie zezwolenia i certyfikaty do prowadzenia działalności turystycznej.

Firma posiada także własne produkty turystyczne. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów indywidualnych oraz wiele firm.

Nasza recepta na sukces jest prosta: praca w turystyce to nasza pasja, uwielbiamy podróże i chcemy zarazić nimi naszych klientów, więc nie oszczędzamy na jakości, korzystamy z obiektów noclegowych oraz gastronomicznych o dobrym standardzie i smacznej kuchni, komfortowych autokarów , sprawdzonych i profesjonalnych przewodników. Dla nas turystyka to nie tylko zarabianie pieniędzy to pewien sposób na życie.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego portalu gdzie znajdziecie Państwo wiele ofert. Przedstawione oferty obejmują wyjazdy indywidualne jak również specjalne programy dla firm Active Wakacyjny Raj.

Życzymy udanego polowania na ofertę marzeń i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zarząd Firmy oraz Pracownicy Wakacyjny Raj sp.z o.o.